Aktualności z klubu

W rozegranym 15 grudnia br. w Hali Sportowej w Rzgowie meczu XII kolejki III ligi WZPS siatkarze LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonali drużynę UKS Piątka Turek 3:2 (27:25, 25:23, 20:25, 19:25, 21:19)

Stawka meczu „na szczycie” III ligi była niezwykle wysoka, ponieważ jego zwycięzca zostawał liderem rozgrywek. Mecz zgodnie z przewidywaniami był bardzo emocjonujący. Obie drużyny stworzyły bardzo dobre siatkarskie widowisko. Początek spotkania należał do naszego zespołu, który po dwóch wyrównanych setach zwyciężył do 25 i 23. W dwóch kolejnych partiach nasi siatkarze zaczęli popełniać więcej błędów. Tym samym siatkarze „Piątki” doprowadzili do tie-breaka.  Piąty set był bardzo dramatyczny. Potrzeba było kilka piłek meczowych, aby wyłonić zwycięzcę. Na szczęście „wojnę nerwów” lepiej wytrzymały Orły wygrywając w decydującej partii 21:19!!! Cieszy wygrana po niezwykle ciężkim meczu. Dzięki zwycięstwu zostajemy liderem rozgrywek III ligi, jednak w czołówce jest bardzo ciasno, bo punkt straty mają ekipy z Ostrowa Wielkopolskiego i Turku.

A za tydzień ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Udajemy się do Kępna na mecz z tamtejszym Sokołem. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy przez naszych siatkarzy. Potyczki z Sokołem Kępno były zawsze niezwykle zacięte. Z pewnością i tym razem siatkarskich emocji nie zabraknie. Mecz odbędzie się w sobotę 22 grudnia w Hali Sportowej przy ul. Sportowej 9 w Kępnie o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy!