Aktualności z klubu

W rozegranym 22 grudnia br. w Hali Sportowej w Kępnie meczu XIII kolejki III ligi WZPS siatkarze LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonali drużynę TG Sokół Kępno 3:0 (28:26, 25:23, 25:21).


Potyczki z drużyną Sokoła Kępno były zawsze zacięte. Tak samo było i tym razem. Pierwszy set wygrany przez nasz zespół na przewagi do 26 udowodnił, że czeka nas ciężki mecz. Druga partia meczu również należała do nas. W trzeciej części już udowodniliśmy swoją dominację wygrywając pewnie do 21 i w całym meczu 3-0. Cieszy wygrana na trudnym terenie w Kępnie. Warto nadmienić, że kluczowym elementem do zwycięstwa w tym meczu była bardzo dobra gra blokiem oraz dobra zagrywka.  Dzięki zwycięstwu umocniliśmy się na pozycji lidera III ligi. Tym samym siatkarze Orła sprawili piękny prezent świąteczny swoim kibicom.

 

Kolejne zmagania w III lidze naszych siatkarzy dopiero na początku lutego, kiedy to rozegramy ostatni mecz rundy zasadniczej z ekipą MKS-u Malanów. W międzyczasie czekają nas turnieje towarzyskie m.in. w Malanowie i Słupcy. Do zobaczenia na meczach Orłów po Nowym Roku! WESOŁYCH ŚWIĄT!

Aktualności z klubu

  • 1

Następny mecz

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza

Sezon 2019/2020

 

godz. :

-:-

 

 

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

UKS Sparta
Grodzisk Mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Finałowy
o Awans do II Ligi

12 maja 2019

godz. 17:00

3:1

(25:20, 24:26, 25:21, 25:19)

Hala Sportowa w Grodzisku Mazowieckim

ul. Westfala 3

LZS Orzeł ReklamowyGadżet
Osiecza