Najnowsze wiadomości z klubu

Dnia 13 stycznia br. w sali sportowej w Malanowie odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Malanów. Organizatorami rozgrywek byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz MKS Malanów. Do rywalizacji o zwycięstwo przystąpiło 6 drużyn: MKS I Malanów, MKS II Malanów, LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza, TG Sokół Kępno, Majkson Koło oraz UKS Piątka Turek.

Turniej rozgrywany był systemem grupowo-pucharowym. Nasza drużyna po wygranych obu meczach fazy grupowej awansowała do półfinału, gdzie pokonaliśmy 2-0 ekipę Majkson Koło. W finale po emocjonującym meczu zwyciężamy 2-1 z UKS-em Piątka Turek. Tym samym nasi siatkarze wywalczyli Puchar Wójta Gminy Malanów!

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a trzy najlepsze drużyny medale oraz puchary. Przyznano również nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju, którym wybrany został Albert Michalski ze zwycięskiej drużyny LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza. Podczas turnieju przeprowadzono również zbiórkę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazano także do licytacji piłkę z autografami wszystkich zawodników biorących udział w turnieju