Aktualności z klubu

W dniach 10-12 maja br. w Hali Sportowej w Grodzisku Mazowieckim odbył się Ogólnopolski Turniej Finałowy o Awans do II Ligi PZPS. W rozgrywkach wzięły udział 4 najlepsze drużyny wyłonione w ogólnopolskich turniejach ćwierćfinałowych i półfinałowych: UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (woj. Mazowieckie), PKPS Siatkarz Bierutów (woj. Dolnośląskie), MKS Wisłok Strzyżów (woj. Podkarpackie) oraz LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza (woj. Wielkopolskie). Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym turnieju awans do II ligi uzyskały trzy najlepsze zespoły: PKPS Siatkarz Bierutów, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki oraz MKS Wisłok Strzyżów. Niestety nasz zespół mimo ambitnej walki nie uzyskał awansu, jednak sam fakt dotarcia do etapu finałowego jest historycznym wydarzeniem i ogromnym sukcesem dla LZS Orzeł Osiecza!
Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział.


Skład LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza: Błażej Szymczak, Albert Michalski (kpt), Damian Cebulski, Bartosz Kuczyński, Adrian Ratajczyk, Damian Marcjan, Jakub Liebelt, Bartosz Ziółkowski, Maciej Dominiczak, Przemysław Mazur, Adam Kaczyński, Daniel Iwański, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Wojciech Pytlarz. Trener: Sławomir Woźniak
Serdecznie podziękowania dla kilkuosobowej grupki kibiców naszej drużyny, którzy udali się na Turniej Finałowy, by dopingować nasze Orły!


DZIĘKUJEMY NASZYM ZAWODNIKOM ZA BARDZO UDANY SEZON!


Wyniki meczów siatkarzy LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza:
PKPS Siatkarz Bierutów– LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3-2 (23:25, 25:17, 25:21, 27:29, 15:13)
MKS Wisłok Strzyżów– LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3-0 (25:23, 25:15, 25:20)
LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza– UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0-3 (20:25, 26:24, 21:25, 19:25)


Ostateczna kolejność turnieju:
1. UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 5pkt 7-4
2. MKS Wisłok Strzyżów 5pkt 6-4
3. PKPS Siatkarz Bierutów 5pkt 6-5
4. LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3pkt 3-9

Aktualności z klubu

  • 1

Następny mecz

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza

Sezon 2019/2020

 

godz. :

-:-

 

 

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

UKS Sparta
Grodzisk Mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Finałowy
o Awans do II Ligi

12 maja 2019

godz. 17:00

3:1

(25:20, 24:26, 25:21, 25:19)

Hala Sportowa w Grodzisku Mazowieckim

ul. Westfala 3

LZS Orzeł ReklamowyGadżet
Osiecza