Aktualności z klubu

Dnia 18 maja w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieczy odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-wyborcze Ludowego Zespołu Sportowego ORZEŁ Osiecza. W uroczystości wzięli udział zawodnicy oraz działacze klubu oraz zaproszeni goście m.in. władze samorządowe, sponsorzy i partnerzy klubu. Podczas spotkania podsumowano ubiegły rok sportowy 2018 oraz rozgrywki III ligi siatkówki 2018/2019. Był to niezwykle udany sezon dla siatkarzy klubu, którzy osiągnęli ogromny sukces zdobywając ponownie Tytuł Mistrza Wielkopolski oraz kwalifikując się do Ogólnopolskiego Turnieju Finałowego o awans do II ligi PZPS!


Podczas zebrania dokonano wyboru zarządu klubu na kadencję 2019-2023:


Prezes – Michał Rek
Wiceprezes – Łukasz Gałecki
Skarbnik – Krzysztof Robak
Sekretarz – Jakub Liebelt

Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący – Piotr Wanot
Zastępca przewodniczącego – Piotr Rurek
Członek – Aleksandra Miśkiewicz


Uroczystość była znakomitą okazją do wręczenia podziękowań i nagród dla wyróżniających się zawodników. Prezes klubu Michał Rek przyznał nagrodę dla najaktywniejszego siatkarza Orła Osiecza, którym został Maciej Dominiczak. Wyróżniony otrzymał pamiątkowy puchar. Zarząd klubu wręczył także podziękowania trenerowi oraz wszystkim zawodnikom kadry Mistrza Wielkopolski, działaczom a także sponsorom i osobom zaangażowanym w życie klubu. Na zakończenie zebrania zarząd zaprosił wszystkich na imprezę integracyjną, która odbyła się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Chmielówka” w Osieczy.


Składamy serdeczne podziękowania p. Wandzie i Arkadiuszowi Chmielewskim  - właścicielom Gospodarstwa Agroturystycznego „Chmielówka” w Osieczy oraz p. Tomaszowi Śniegowi – właścicielowi Zakładu Przetwórstwa Mięsnego w Modlibogowicach za wsparcie naszego klubu w organizacji spotkania integracyjnego!

Aktualności z klubu

  • 1

Następny mecz

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza

Sezon 2019/2020

 

godz. :

-:-

 

 

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

UKS Sparta
Grodzisk Mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Finałowy
o Awans do II Ligi

12 maja 2019

godz. 17:00

3:1

(25:20, 24:26, 25:21, 25:19)

Hala Sportowa w Grodzisku Mazowieckim

ul. Westfala 3

LZS Orzeł ReklamowyGadżet
Osiecza