Aktualności z klubu

Dnia 5 marca br. w Osieczy odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet, w których wzięło udział ponad 40 pań. Pierwszym punktem świętowania było wspólne wyjście pań do Kina za Rogiem w Rzgowie na film pt. „Zupa nic”. Następnie wszyscy udali się na poczęstunek do Gospodarstwa Agroturystycznego „Chmielówka” w Osieczy.

 

Na początku uroczystości Radny Gminy Rzgów Jan Gośka wraz z delegacjami Ochotniczej Straży Pożarnej, Ludowego Zespołu Sportowego „Orzeł” Osiecza, Wspólnoty Gruntowej oraz Rady Sołeckiej złożył paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Męska delegacja organizacji wiejskich wręczyła wszystkim paniom słodkie upominki.
Wzniesiono tradycyjnie toast za zdrowie pań. Ten dzień był pełen atrakcji dla kobiet z Osieczy. Prezes LZS Orzeł Osiecza Michał Rek przygotował dla pań zabawne konkursy z nagrodami. Wszyscy uczestnicy spotkania wzięli udział we wspólnym biesiadowaniu. Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, gdyż mogły one odpocząć od zwykłych obowiązków domowych. Cała uroczystość przebiegała w wesołej atmosferze do późnego wieczora.

Aktualności z klubu

  • 1

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

LZS Orzeł Supergadżet Osiecza

3 liga WZPS - mecz o 3 miejsce

15 kwietnia 2021

godz. 19:00

3:2

(23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

Hala sportowa w Rzgowie
ul. Plac Stuczyńskich 5

UKS SMS Joker Piła