Aktualności z klubu

Dnia 16 kwietnia br. w Hali Sportowej „Szamotulanka” w Szamotułach odbył się Półfinał Mistrzostw Wielkopolski w Siatkówce Trójek WZPS o Puchar Kinder Joy of Moving. W rozgrywkach dziewcząt z rocznika 2011 rywalizowało 16 drużyn z całej Wielkopolski.


LZS Orzeł Osiecza reprezentowały: Marta Frasz, Aleksandra Gałecka, Marcelina Grzegorczyk, Amelia Łeska. Trener: Sławomir Woźniak


Nasze zawodniczki były debiutantkami w turnieju. Mimo ambitnej walki, w I fazie grupowej musiały uznać wyższość doświadczonych drużyn z Poznania, Piły i Złotowa. W II fazie nasze zawodniczki wygrały 1 mecz i ostatecznie uplasowały się na miejscach XIII - XVI. Niestety nie udało się naszym zawodniczkom awansować do finałów. Liczymy, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych rozgrywkach. Dziękujemy za ambitną walkę naszym zawodniczkom!


Udział LZS Orzeł Osiecza w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Rzgów zadania pt. „Organizacja zajęć i rozgrywek siatkarskich dla mieszkańców gminy Rzgów” oraz środków własnych klubu.

Aktualności z klubu

  • 1

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

LZS Orzeł Supergadżet Osiecza

3 liga WZPS - mecz o 3 miejsce

15 kwietnia 2021

godz. 19:00

3:2

(23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

Hala sportowa w Rzgowie
ul. Plac Stuczyńskich 5

UKS SMS Joker Piła