Aktualności z klubu

Dnia 29 grudnia br. w Hali Sportowej MOSiR w Koninie odbył się Turniej Przedsylwestrowy Siatkówki. Organizatorem zmagań był klub sportowy KTPS Konin. W rozgrywkach w kategorii żeńskiej i męskie zagrało łącznie 10 ekip: KTPS Konin Kadetki i Seniorki, KTPS Elektrynki, Sompolno, Odlotowe Agentki, Orzeł Osiecza, KTPS Konin, Złote Szerszenie oraz MUKS Jantar Kalisz.


LZS Orzeł Osiecza reprezentowały: Wiktoria Grześkiewicz, Klaudia Gaweł, Magdalena Gaweł, Karolina Musielska, Martyna Woźniak, Natalia Płusa, Marta Kocioł. Trener: Sławomir Woźniak


Nasze zawodniczki mimo ambitnej walki niestety przegrały wszystkie mecze i ostatecznie zostały sklasyfikowane na II miejscu w kategorii kadetek. Na zakończenie turnieju nasze zawodniczki otrzymały pamiątkowy puchar. Gratulujemy!

Aktualności z klubu

  • 1

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

LZS Orzeł Supergadżet Osiecza

3 liga WZPS - mecz o 3 miejsce

15 kwietnia 2021

godz. 19:00

3:2

(23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

Hala sportowa w Rzgowie
ul. Plac Stuczyńskich 5

UKS SMS Joker Piła