Aktualności z klubu

Dnia 3 lutego br. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 18 w Kaliszu odbył się Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski w Siatkówce Trójek WZPS o Puchar Kinder Joy of Moving. W rozgrywkach dziewcząt z rocznika 2012-2013 rywalizowały 24 drużyny z całej Wielkopolski.

LZS Orzeł Osiecza reprezentowały: Aleksandra Marciniak, Pola Ostrowska, Nikola Rutkowska, Amelia Woźniak. Trener: Sławomir Woźniak
Nasze zawodniczki były debiutantkami w turnieju. Zwyciężyły w 2 meczach grupowych z UKS 17 Kalisz i UKS Polon Krotoszyn, niestety w pozostałych 5 spotkaniach musiały uznać wyższość doświadczonych rywalek. Ostatecznie siatkarki Orła zajęły XV miejsce w rozgrywkach. Niestety nie udało się naszym zawodniczkom awansować do półfinałów. Liczymy, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych rozgrywkach. Dziękujemy za ambitną walkę naszym zawodniczkom!

Aktualności z klubu

  • 1

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

LZS Orzeł Supergadżet Osiecza

3 liga WZPS - mecz o 3 miejsce

15 kwietnia 2021

godz. 19:00

3:2

(23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

Hala sportowa w Rzgowie
ul. Plac Stuczyńskich 5

UKS SMS Joker Piła