Aktualności z klubu

Dnia 16 marca br. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyniu odbył się Ćwierćfinał Mistrzostw Wielkopolski w Siatkówce Czwórek WZPS o Puchar Kinder Joy of Moving. W rozgrywkach dziewcząt z rocznika 2011-2012 rywalizowało 20 drużyn z całej Wielkopolski.


Nasz klub reprezentowały dwie drużyny: LZS Orzeł I Osiecza: Marta Frasz, Aleksandra Gałecka, Marcelina Grzegorczyk, Amelia Łeska, oraz LZS Orzeł II Osiecza: Gabriela Andrzejewska, Wiktoria Andrzejewska, Olimpia Grobelna, Lena Nowicka, Zofia Staszak. Sztab szkoleniowy: Sławomir Woźniak, Michał Rek


Nasze zawodniczki zmierzyły się z doświadczonymi drużynami m.in. z Poznania, Leszna, Gostynia, Wrześni, Komornik czy Środy Wielkopolskiej. Ostatecznie drużyny Orła zajęły X i XVII miejsce w rozgrywkach. Niestety nie udało się naszym zawodniczkom awansować do półfinałów. Liczymy, że nabyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych rozgrywkach. Dziękujemy za ambitną walkę naszym zawodniczkom!

Aktualności z klubu

  • 1

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

LZS Orzeł Supergadżet Osiecza

3 liga WZPS - mecz o 3 miejsce

15 kwietnia 2021

godz. 19:00

3:2

(23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

Hala sportowa w Rzgowie
ul. Plac Stuczyńskich 5

UKS SMS Joker Piła