Aktualności z klubu

  • 1

W rozegranym 23 marca br. w Hali Sportowej w Rzgowie rewanżowym meczu finałowym Mistrzostw Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał UKS Piątkę Turek 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:22)! Tym samym nasza drużyna drugi rok z rzędu została MISTRZEM WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN w sezonie 2018/2019!

 

Obie drużyny nie zawiodły i zgotowały kibicom prawdziwe święto siatkówki. Rzgowska hala była tego dnia wypełniona do ostatniego miejsca. Mecz był naprawdę godny finału, stał na bardzo wysokim poziomie.

Nasza drużyna przystąpiła do tego meczu bardzo skoncentrowana. Zawodnicy Orła bardzo dobrze weszli w to spotkanie zwyciężając pewnie w pierwszych dwóch setach do 17 i 20. W trzeciej partii siatkarze z Turku byli górą wygrywając do 20. Jednak czwarta część meczu należała do Orłów, którzy postawili „kropkę nad i” i wygrali ten set do 22. W całym meczu pokonujemy Piątkę Turek 3-1! Tym samym w drugim roku istnienia oficjalnej drużyny bronimy Tytułu Mistrza Wielkopolski w Piłce Siatkowej Mężczyzn! To kolejny ogromny sukces dla naszego klubu! 

 

Skład Mistrzów Wielkopolski w sezonie 2018/2019: Artur Zawadzki, Błażej Szymczak, Albert Michalski (kpt), Damian Cebulski, Bartosz Kuczyński, Adrian Ratajczyk, Damian Marcjan, Bartosz Adamiak, Bartosz Ziółkowski, Maciej Dominiczak, Przemysław Mazur, Tomasz Maliński, Adam Kaczyński, Daniel Iwański, Paweł Moczyński, Paweł Michalski, Wojciech Pytlarz, Wojciech Kaźmierczak, Łukasz Dykta. Trener: Sławomir Woźniak. Kierownik: Jakub Liebelt

 

Serdeczne podziękowania dla naszych wiernych kibiców, którzy fantastycznym dopingiem ponieśli siatkarzy Orła do zwycięstwa!

 

Teraz przygotowujemy się na Ogólnopolski Turniej Ćwierćfinałowy o Awans do II Ligi. Przypominamy, iż obaj finaliści zapewnili już sobie awans do turnieju ćwierćfinałowego o wejście do II ligi. Orzeł zmierzy się w nim z zespołami z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Turniej ćwierćfinałowy odbędzie się od 5 do 7 kwietnia w Rzgowie. Tym samym drugi rok z rzędu będziemy gospodarzami etapu ogólnopolskiego!!! Dokładny skład turniejów ćwierćfinałowych poznamy po wszystkich zakończonych rozgrywkach wojewódzkich.

Aktualności z klubu

  • 1

Następny mecz

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza

Ogólnopolski Turniej Półfinałowy
o Awans do II Ligi

26 kwietnia 2019

godz. 18:00

-:-

Hala sportowa w Rzgowie

ul. Plac Stuczyńskich 5

Bestios Białystok

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza

Ogólnopolski Turniej Ćwierćfinałowy
o Awans do II Ligi

7 kwietnia 2019

godz. 20:00

3:0

(25:23, 25:20, 25:23)

Hala Sportowa w Rzgowie

ul. Plac Stuczyńskich 5

UKS Olimpijczyk
Drawsko Pomorskie