Aktualności z klubu

 

Szanowni Państwo!

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe III ligowej drużyny siatkarskiej LZS Orzeł Osiecza. Dzięki dużemu zainteresowaniu siatkówką wśród zawodników i kibiców planujemy od sezonu 2017/2018 zgłoszenie drużyny mężczyzn do rozgrywek III ligi Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Będzie to jedyna drużyna z Powiatu Konińskiego występująca w oficjalnych rozgrywkach siatkarskich na tym szczeblu. W przyszłości planujemy także utworzenie siatkarskiej sekcji młodzieżowej.
Nasza drużyna rozgrywać będzie swoje mecze ligowe na terenie całego województwa wielkopolskiego (m.in. Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Gostyń, Miłosław, Ostrowite) Dlatego byłaby to znakomita promocja dla Państwa firmy w województwie i nie tylko.

 

Ewentualne wsparcie finansowe będzie przekazane na: zakup sprzętu sportowego, wynajem sali, opłaty licencyjne, badania lekarskie, wynagrodzenie trenera, koszty dojazdów, opiekę medyczną, opłacenie ekwiwalentów sędziowskich, organizację turniejów siatkarskich oraz inne koszty związane z właściwym funkcjonowaniem drużyny.  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.orzelosiecza.pl oraz oficjalnego profilu Facebook www.facebook.com/lzsorzelosiecza, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej działalności.

 

Ze swojej strony oferujemy Państwu reklamę na naszej oficjalnej stronie internetowej i profilu Facebook, plakatach meczowych, na strojach sportowych jak i również umieszczenie wszelkiego rodzaju bannerów i szyldów reklamowych podczas rozgrywanych meczów i turniejów.

 

Ewentualne wsparcie finansowe prosimy przekazać na konto bankowe naszego klubu:

 

LBS w Strzałkowie/o. Rzgów 48 8543 0000 2002 2000 0361 0001

 

Z góry dziękujemy za każde wsparcie z Państwa strony.
Ze sportowym pozdrowieniem
Michał Rek
Prezes LZS Orzeł Osiecza

Aktualności z klubu

  • 1

Następny mecz

LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza

Sezon 2019/2020

 

godz. :

-:-

 

 

Orzeł na facebooku

Poprzedni mecz

UKS Sparta
Grodzisk Mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Finałowy
o Awans do II Ligi

12 maja 2019

godz. 17:00

3:1

(25:20, 24:26, 25:21, 25:19)

Hala Sportowa w Grodzisku Mazowieckim

ul. Westfala 3

LZS Orzeł ReklamowyGadżet
Osiecza